Enter your search terms:

Vasaros poilsio stovykla ,,Aš noriu. Aš būsiu 8“

Kviečiame visus užsiregistravusius į stovyklą atvykti rugpjūčio 26 d. 8.15 val. Prie paradinių mokyklos durų Jus pasitiks stovyklos vadovai.

2024 m. rugpjūčio 26-30 d. Vilniaus ,,Vyčio“ gimnazijoje organizuojama meninė-patyriminė stovykla būsimiesiems pirmokams. Stovykla organizuojama laimėjus Vilniaus m. savivaldybės vaikų vasaros poilsio programų konkursą ir gavus finansavimą (3384 Eur). Į stovyklą planuojama priimti 55 būsimuosius mokinius pasirašant abipusio bendradarbiavimo ir įsipareigojimų sutartį.

Programos vadovas – socialinis pedagogas Vytautas Visockas.

Programoje dalyvauja: istorijos mokytoja R. Tamkevičiūtė, geografijos mokytoja G. Zigmantaitė, teatro mokytojas R. Kopūstas, medijų mokytojas P. Šklėrius, psichologė G. Romaitė, fizinio ugdymo mokytojai A. Vaitkuvienė ir K. Kuprys bei gimnazijos vyresniųjų klasių mokiniai- savanoriai.

Stovyklos dalyviai bus maitinami 2 kartus per dieną.

Stovyklos metu bus laikomasi saugumo reikalavimų.

Savivaldybės lėšos bus naudojamos dalyvių maitinimui, edukacinėms programoms, transportui bei kanceliarinėms-ūkinėms prekėms. Dėl dalyvavimo stovykloje su visais būsimaisiais pirmokais susisieks įgalioti organizatoriai.